Lancia Delta uwodzi piękne kobiety

080205 l delta 01 23973W dniach 23 – 25 października odbędzie się organizowana przez markę Lancia impreza pod hasłem „Lancia Gran Turismo”. Jej celem jest pokazanie, że piękne kobiety kochają piękne samochody. 25 znanych kobiet, w tym aktorek, piosenkarek i prezenterek wyruszy w trasę w dniu 23 października o godz. 10.15 z Warszawy, spod hotelu Marriott, do Siedliska Morena w miejscowości Stare Juchy k. Ełku.

Marka Lancia przekazała do dyspozycji uczestniczek siedem luksusowych Lancii Delta, które w doskonały sposób demonstrują styl włoskiej elegancji.  Za kierownicami Lancii Delta  usiądą m.in. Agnieszka Popielewicz, Dominka Gawęda, Agata Młynarska.

Lancia Delta to  bez wątpienia solidność, innowacyjność i pełnia wyzwań – słowem kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Delta wykracza poza wszelkie kategorie, nie ulega żadnym tendencjom. To ona wyznacza trendy, lansuje modę i tworzy nowe standardy odniesienia. Na świecie markę Lancia reprezentowały dotychczas nazwiska związane z filmem, takie jak Harrison Ford, Richard Gere oraz z modą – Stefano Gabbana czy Carla Bruni. Ponieważ moda i film przewijają się już od kilkudziesięciu lat w projektach realizowanych przez markę Lancia na świecie, do udziału w projekcie „Lancia Gran Turismo” zaproszono znane kobiety – polskie aktorki, piosenkarki i prezenterki. Jak sobie radzą za kierownicą Lancii Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM? O tym przekonamy się już wkrótce… A czeka na nie po drodze /  w jedną stronę ok. 300 km / – wiele atrakcji i zadań zręcznościowych. Za metę wybrano wyjątkowo urokliwe miejsce Siedlisko Morena. To tam – wśród mazurskich jezior – nastąpi  podsumowanie rajdu, wymiana doświadczeń i wrażeń. Na miejscu  uczestniczki rajdu będą doskonaliły swoje umiejętności jazdy, a  w czasie wolnym od zajęć – spędzą wspaniały weekend – korzystając  z dobrodziejstw SPA.

Źródło: Fiat, fot: Lancia

2 komentarze do wpisu „Lancia Delta uwodzi piękne kobiety”

Możliwość komentowania jest wyłączona.