nick heidfeldNick Heidfeld wyraził swoją frustrację tym, że Robert Kubica podpisał już kontrakt z zespołem Renault, a on sam szuka sobie jeszcze miejsca na przyszły sezon.

Kubica jest wysoko notowanym zawodnikiem, ale w tym roku zdobył tylko dziewięć punktów, a dla porównania Niemiec zebrał ich piętnaście.

– Jestem postrzegany za kierowcami, którzy nie są tak dobrzy jak ja – żali się Heidfeld. – W 2007 roku byłem szybszy od Roberta i teraz jest tak znów, a każdy mówi tylko o sezonie 2008. Pomyślałbym, że logika zwyciężyłaby w Formule 1, ale niestety twój obraz nie wynika tylko z liczb.

Niemiec potwierdził, że jeszcze nie ma nic podpisanego na przyszły rok, ale ujawnia, że ma ‘’kilka opcji’’ i uważa się, że Heidfeld może pozostać w ekipie Saubera, jeśli ta znajdzie się na starcie sezonu 2010.

Źródło: WrumWrum, fot: BMW

3 komentarze
  1. Tytuł newsa miał chyba przyciągnąć większą publikę to rozwinięcia, ale nie jest zbytnio zgodny z prawdą. Ja tam nie widzę, żeby Kubica był obrażany. Gość wyraża swoje zdanie. Czy jest zarozumiały czy nie to druga sprawa, ale nie obraża naszego kierowcy. Tak sądzę. A ogólnie to to tłumaczenie chyba nie jest zbyt dobre. Ciężko się to czyta.

  2. Skąd taki tytuł: otóż sam surfując sobie po internecie, mnie taki przyciągnął. I tu podam przykłady:

    Onet – Heidfeld: jestem lepszy niż Kubica
    O2 – Heidfeld zaatakował Kubicę! Co Niemiec ma do Polaka? Sprawdź (to dopiero ostry temat).

    Oczywiście, że są to tematy “pod publikę”. Czy ten fakt Wam przeszkadza:)? Jeżeli tak, nie ma problemu:)

Komentowanie zostało wyłączone.