ka co montage p1000454 glowneŚpiewając „A jednak czegoś żal” Rysiek Riedel, frontman grupy DŻEM nie miał na myśli lata, czy tym bardziej samochodu. Jednak My, patrząc na tego oto Volkswagena T5 Colorado Alcove, skonstruowanego przez Karmann-Mobil, możemy stwierdzić, że żal nam wakacji.

Ponad sześciometrowa karoseria wykonana z włókna szklanego, zawiera cztery komfortowe miejsca do spania oraz wysokiej klasy łazienkę z toaletą i prysznicem. Za magazynowanie i przechowywanie żywności dba 175 litrowa lodówka, a za jej podgrzanie odpowiedzialna jest płyta indukcyjna. Poza tym, klient może dokonać wyboru spośród kilkunastu wzorów i kolorów, odpornych na zabrudzenia tapicerek.

Do napędu służy standardowa wysokoprężna jednostka TDI o pojemności dwóch litrów. W zależności od wersji, silnik generuje moc 140 lub 180 KM.

Źródło: Carscoop, Karmann-Mobil.de

W dniu 02.10.2009 zakończyłem współpracę z Portalem MotoFilm.pl. Nadszedł czas pożegnania, choć wiem, że jeszcze kiedyś spotkamy się na szlaku motoryzacyjnej pasji. Dziękuję za wszystkie komentarze, których Drodzy Czytelnicy nie szczędziliście. Niech miłość do Czterech Kółek będzie z Wami. Życzę Sebastianowi i reszcie Załogi MotoFilmu wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam


3 komentarze
  1. Dla przypomnienia: W dniu jutrzejszym w katowickim Spodku, odbędą się 30 urodziny “ujków” z DŻEMu.
    Obecność obowiązkowa 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.