kia forte sedan 16Nie lubimy czytać testów samochodów w gazetach, czy na stronach internetowych. Z prostej przyczyny – często są to “skrócone” informacje prasowe, a nawet gorzej. Zainteresowała nas jednak opinia serwisu Carscoop, który zauważył, że Mark Phelan w jednej ze swoich najnowszych recenzji (Kia Forte) napisał, że Forte ma słaby silnik, szare wnętrze itp. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie irytujące porównanie, które osobiście mnie bardzo uraziło.

Panie Phelan, TOYOTA CAMRY, FORD FUSION czy CHEVROLET MALIBU to nie klasa Kii Forte! Pozwolę sobie Pana oświecić – jest to kompaktowy sedan, który konkuruje z Hondą Civic czy Toyotą Corollą.

Oczywiście zapraszam na stronę Carscoop’a (szerszy opis), a także na artykuł Pana Phelan’a.

Z poważaniem,

Sebastian Rydzewski

Źródło: Carscoop

5 komentarzy
 1. Brawo! W końcu ktoś się wziął za “tępienie” takich tekstów. Rozumiem, że można się pomylić, ale bez przesady, żeby wypisywać takie rzeczy… to już chyba lekkie przegięcie.

  Pozdrowienia dla Sebastiana i ekipy MF 😉

 2. Dziękujemy Jaca:) Przede wszystkim pochwały należą się dla Johna:) Ja tylko potwierdzam jego zdanie:)

  Pozdrawiam serdecznie!:)

 3. Phelan chciał, żeby o nim mówiono, nic więcej. Kontrowersyjne poglądy+błędy merytoryczne i już mamy sensację i wzrost popularności.
  Potwierdzeniem tezy o błędach jest jego stwierdzenie, że Astra IV jest dziesiątą generacją kompaktowego Opla. Jeśli przyjąć Kadetta A jako pierwowzór, to wychodzi niezbicie Astra IV czyli “I” jest dziewiątą odmianą 🙂
  Tak to jest, jak sie Amerykanin o europejskich wozach wypowiada. 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.