audi r7 102 glownePrzyszłość kolejnych generacji Porsche Panamery stoi pod znakiem zapytania. Być może to Audi przejmie produkcję czterodrzwiowego coupe. Jeśli tak się stanie, są już pierwsze pomysły, jak choćby francuskiego grafika komputerowego Gabriela Rabhi, który stworzył model R7.

Komputerowy pojazd odznacza się ogromnym grillem typu „single frame”, tak charakterystycznym dla nowych modeli spod znaku Czterech Pierścieni. Zamontowane w drzwiach lusterka i przetłoczenia boczne, biegnące wzdłuż karoserii, nadają R7 sportowego charakteru. Profil zwieńczony jest łagodnie opadającą linią dachu, przechodzącą elegancko w klapę bagażnika.

Źródło: Carscoop, domowa strona autora www.z-oxyde.com/design/

8 komentarzy
  1. Ten grafik ma talent. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Audi powinno go zatrudnić, albo przynajmniej odkupić od niego ten projekt.

  2. Tym samochodem, audi wyznaczyłoby nowy trend. kultowy jak zawsze, chodz za razem nowoczesny, bo kto by nie chciał miec nowego audi tt 4 drzwiowego-rodzinnego.

  3. kto to kupi? a jęśli kupi w polsce ile się tym pocieszy? a nawet jeśli cudem mu nie zniknie ile wytrzyma mu u nas zawieszenie? pomyślcie czasem gamonie…

  4. Te szkice wygladają jak prawdziwe zdjęcia prawdziwego samochodu, jestem pod wrażeniem, niezły talent, samochód cudo!!!

  5. Osobiście przód nie podoba mi się, bok w jakimś stopniu może przypominać BMW serii 1, a z tyłu za dużo Astona Martina. Jak się nie ma kasy to się mówi że samochód nie na polskie drogi, zawsze to jakieś pocieszenie:P

  6. Dla mnie linia drzwi jest trochę dziwna, a tył wygląda zbyt muskularnie, co nie zmienia faktu, że jest to profesjonalna robota.

Komentowanie zostało wyłączone.