honda accord crosstour 2 glowneNa zagranicznych forach poświęconych motoryzacji zawrzało. Honda opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu Accord Crosstour.

Starająca się stworzyć nową klasę CUV (Crossover Utility Vehicle), Accord odznacza się ciekawą, acz kontrowersyjną stylistyką. Masywny przód z wielkim grillem i reflektorami, przywodzi na myśl amerykańskie pojazdy. Patrząc na tył i opadający dach z klapą typu liftback, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Crosstour jest połączeniem Panamery i X6 z drugą generacją Priusa. Całości nie można odmówić oryginalności, lecz czy fani i potencjalni klienci zaakceptują ją?

Honda nie zajęła jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie Accorda Crosstoura, ale jak informuje plakietka na klapie bagażnika, możemy spodziewać się napędu na cztery koła.

Źródło: Carscoop

5 komentarzy
  1. You know, I have to tell you, I really enjoy this blog and the insight from everyone who participates. I find it to be refreshing and very informative. I wish there were more blogs like it. Anyway, I felt it was about time I posted, I

  2. Jakiś bot spamowy was złapał. Ale co do tego auta to wygląda paskudnie. Aż dziw bierze, że to od Hondy wyszło, która przecież robi fajne stylistycznie samochody.

Komentowanie zostało wyłączone.