Briatore chce się “odegrać”

flavio briatore grand prix hiszpanii 2008Były szef zespołu Renault, Flavio Briatore obiecuje zemstę tym osobom, które go „zdradziły” w sprawie tzw. „Crashgate”. Włoch otrzymał karę nieograniczonego zawieszenia z F1 po tym jak uznano go winnym konspiracji mającej na celu wypaczenie wyniku GP Singapuru z 2008r.

Briatore ma również zakaz partycypacji we wszystkich zarządzanych przez FIA rozgrywkach oraz zakaz reprezentowania kierowców F1.

58mio letni były szef Renault, w wypowiedzi udzielonej ograniczonej grupie włoskich dziennikarzy, stwierdza, że ostatecznie wyłoni sie zwycięsko z całej sytuacji i urządzi “wielkie przyjęcie” by uczcić swój ostateczny sukces.

– Zostałem zdradzony przez mój własny świat – cytuje Briatore włoska gazeta Repubblica

– Na koniec wygram, i zobaczycie, urządzimy wielkie przyjęcie. Zostanie świetnie zorganizowane i zaprosimy wszystkich tych ludzi którzy zostali przy mnie w tych ciężkich momentach.

– (ta odpowiedź) jest tylko kwestią dobrych manier, bo nie chcę absolutnie mówić nic więcej. Nie będę przytaczał żadnych cytatów. Wypowiem się w odpowiednim momencie zakładając, że pozwolą mi mówić.

– Spójrzcie na werdykt FIA opublikowany w Internecie we wtorek: to nie chodzi o mnie.

Źródło: WrumWrum