porsche cayenne diesel speedart 4 glowneKolejny niemiecki tuner postanowił zaopiekować się Porsche Cayenne Diesel. Tym razem zadania podjął się SpeedART, tworząc model TITAN DTR 310.

Zmodyfikowany przez SpeedART pojazd cechuje się nowym przednim spojlerem ze zintegrowanymi światłami dziennymi i przeciwmgielnymi. Pod nadkola wpasowano 22-calowe aluminiowe felgi z oponami o rozmiarze 275 lub 295/30. Ponadto, w tylnej części nadwozia dostrzec można nowy zderzak.

Zawieszenie może zostać obniżone przez elektroniczny moduł montowany do seryjnego zawieszenia lub poprzez zainstalowanie nowego w pełni regulowanego sportowego zestawu.

Po zajęciu miejsca w sportowych fotelach, zwrócimy uwagę na wnętrze wykończone Alcantarą. Pilot ma do dyspozycji trójramienną kierownicę połączoną z łopatkami do zmiany biegów oraz zestaw wskaźników, których tarcze posiadają żółte tła.

Pod maską znajduje się wysokoprężna jednostka V6 o pojemności trzech litrów. Dzięki zmienionemu sterownikowi silnika ECU motor generuje moc 280 lub 290 KM. Po założeniu większej turbosprężarki, silnik dysponuje mocą 310 KM.

Cennik modyfikacji ECU dedykowanych Porsche Cayenne Diesel, rozpoczyna się kwotą 1,990€.

Źródło: Carscoop

1 komentarz
  1. Już seryjny Cayenne ma z przodu trzy sporych rozmiarów wloty powietrza, czy jest sens dodawać jeszcze kolejne??? Mało estetycznie to wygląda.

Komentowanie zostało wyłączone.