7465883 glowneSpecjalizujący się w przerabianiu Hummerów GeigerCars, przedstawił swoją najnowszą wizję modelu H2, nazwaną po prostu Latte Macciatto.

Nazwa pochodzi od brązowo-beżowego lakieru nadwozia. Równie wyjątkowe są 30-calowe chromowane aluminiowe felgi z oponami o rozmiarze 315/30R. Pod masywnym zderzakiem cztery końcówki sportowego układu wydechowego, wydają się prawie niewidoczne.

Aby bezpiecznie wyhamować tego kolosa, układ hamulcowy został wyposażony w nawiercane 380 mm tarcze z sześcioma z przodu i czterema tłoczkami z tyłu. Ponadto, obniżone podwozie zawiera dodatkowe wzmocnienia w postaci stabilizatorów i większej rozpórki tylnej osi.

Wnętrze utrzymane jest w podobnej kolorystyce. Połączenie brązowo-beżowej skóry z Alcantarą i czarnym fortepianowym lakierem, sprawia niezwykłe wrażenie. Kierowcy w parkingowych manewrach pomaga kamera cofania, znajdująca się we wstecznym lusterku. Poza tym na pokładzie znajduje się znakomity zestaw audio z systemem nawigacji satelitarnej. Pasażerowie tylnych siedzeń mają do dyspozycji, umieszczony w podsufitce monitor LCD wraz z odtwarzaczem DVD.

Pod ogromną maską drzemie 547 KM przy 5900 obr./min, generowane przez mechanicznie doładowaną jednostkę V8 o pojemności 6.2 litra. Maksymalny moment obrotowy równy 763 Nm dostępny jest przy 4500 obr./min. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 6,9 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 228 km/h.

GeigerCars nie ujawniło ceny Hummera H2 Latte Macciatto.

Źródło: WorldCarFans

3 komentarze

Komentowanie zostało wyłączone.