Schumacher zastąpi Massę! – OFICJALNIE

michael schumacher1Michael Schumacher zastąpi Felipe Massę w kokpicie bolidu  Ferrari. Schumacher powiedział, że jest do tego gotowy i weźmie udział w specjalnym treningu w ciągu najbliższych dni za nim zostanie ostatecznie potwierdzony jako zmiennik Massy w Grand Prix Europy w Walencji.

Niemiec, który odszedł z Formuły 1 z końcem sezonu 2006 wcześniej w tym roku miał wypadek motocyklowy i zespół chce sprawdzić czy to nie sprawi problemu za nim ostatecznie potwierdzi angaż siedmiokrotnego mistrza świata.

– Najpierw najważniejsza rzecz: dzięki Bogu wszystkie doniesienia o Felipe są pozytywne. Życzę mu wszystkiego najlepszego – powiedział Michael Schumacher.

– Dzisiaj po południu byłem na spotkaniu z Lucą di Montezemolo i Stefano Domenicalim i zadecydowaliśmy, że się przygotuję, aby zająć miejsce Felipe. Chociaż to prawda, że rozdział z Formułą 1 zakończył się dla mnie dość dawno to prawdą jest, że z powodu lojalności wobec zespołu nie mogę ich zostawić w nieszczęśliwym momencie , a jako kierowca nie mogę się doczekać podjęcia tego wyzwania.

Źródło: WrumWrum

4 komentarze do wpisu „Schumacher zastąpi Massę! – OFICJALNIE”

  1. No szybka jazda została mu we krwi co pokazał w Top Gear. A poza tym to pewnie tak jak z jazdą na rowerze – nie zapomina się:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.