2010 fiat grande punto fl 1 glownePojawiły się pierwsze zdjęcia niezamaskowanego Fiata Grande Punto 2010. Oficjalny debiut nastąpi podczas Frankfurt Motor Show we wrześniu.

Od poprzednika, odświeżona edycja różni się przodem z nowymi reflektorami, między którymi biegnie listwa z logo producenta. Zderzak przedzielono na dwie części, tworząc dodatkowy wlot powietrza. W dolnej części znalazło się miejsce dla okrągłych świateł przeciwmgielnych. Klosze tylnych lamp, również zostały przemodelowane.

Deska rozdzielcza swoim wyglądem przypomina tą znaną z większego modelu Bravo. Mamy w niej nowy zestaw audio i panel automatycznej klimatyzacji. Boczne kratki wylotów powietrza, są obecnie okrągłe. Wskaźniki osadzono w dwóch głębokich tunelach.

Spekuluje się, że modyfikacjom ulegnie gama benzynowych i wysokoprężnych silników.

Pierwsze egzemplarze zrestylizowanego Fiata Grande Punto, trafią do europejskich klientów przed końcem roku.

Źródło: Carscoop

2 komentarze
  1. Nie wiem czy Grande Punto po lifcie jest ładniejsze od tego starszego, w poprzednim modelu mieliśmy ładny przód w stylu maserati a teraz coś jakby łagodniejszego i mniej zwracającego uwagę. Duzy plus sie na pewno należy za odswiezone lampy z przodu i tyłu i nowe wnetrze, które akurat ładniej sie prezentuje niż w poprzedniku. Sam nie wiem co o tym mysleć:) Autko jest ładne, typowo włoskie, ale jednak poprzednik jakoś bardziej przypadł mi do gustu.

  2. Mi osobiście nowy obraz Punto bardzo się podoba. Fajne że ten legendarny już model Fiata doczekał się liftingu. To auto w pełni zasługuje na uznanie którym cieszy się do tej pory. Jest to jedna z najlepszych produkcji Fiata. Auto ładne, w miarę przestronne, zwinne, niezawodne i oszczędne do tego tanie w eksploatacji. Czego można chcieć więcej.

Komentowanie zostało wyłączone.