2010 shelby gt500 super snake 17 glowneDla wszystkich którym nie wystarcza seryjny Mustang GT500, Caroll Shelby i jego zespół przygotował zestaw Super Snake podnoszący moc do 630 lub 725 KM.

Wężowy pakiet zawiera karbonową maskę z powiększonym wlotem powietrza. Z boku dostrzec można nowe 20 calowe aluminiowe felgi z oponami Pirelli P-Zero o rozmiarze 255/35 oraz wloty powietrza na małym okienku. Nie obyło się także bez oznaczeń serii w tym pięknego logo z charakterystycznym wężem. Na karoserii widnieją także czarne pasy oraz napisy GT500 Super Snake.

Sportowe zawieszenie posiada w pełni regulowane amortyzatory. Układ hamulcowy otrzymał wentylowane i nawiercane tarcze z sześcioma tłoczkami. W opcji znajduje się bardziej ekstremalny zestaw firmy Eibach.

Wewnątrz zwraca uwagę dodatkowy zestaw wskaźników umieszczony na konsoli centralnej. Na zagłówkach widoczne są emblematy Shelby. Przyciski blokady zamków zostały pokryte satyną.

Do napędu służy usprawniona jednostka V8 o pojemności 5.4 litra. Wyposażony w nowy kompresor i układ wydechowy, silnik generuje moc 630 KM lub 725 KM.

Podstawowy pakiet Super Snake dedykowany Fordowi Mustangowi GT500 kosztuje 29,495$. Za podniesienie mocy do 725 KM musimy zapłacić 33,495$. Podane ceny zawierają koszty instalacji, ale nie obejmują zakupu właściwego samochodu.

Źródło: Carscoop

3 komentarze
  1. Auto dla prawdziwych facetów. Miałem okazję testować takie autko, niestety nie w tej wersji… ten mruk silnika jest lepszy niż seks 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.