Nowa Kia cee’d! – zdjęcia szpiegowskie

cedd 39483984glowneKrążące od jakiegoś czasu pogłoski na temat rychłej modernizacji gamy Kia cee’d najwidoczniej okazały się prawdziwe. Oto dobrej jakości szpiegowskie zdjęcia kompaktu południowokoreańskiej marki po face-liftingu. Dodajmy, że cee’d to aktualnie jeden z najchętniej kupowanych aut na polskim rynku.

Krążące od jakiegoś czasu pogłoski na temat rychłej modernizacji gamy Kia cee’d najwidoczniej okazały się prawdziwe. Oto szpiegowskie zdjęcia kompaktu południowokoreańskiej marki po face-liftingu. Jak widać, samochód otrzyma m.in. przeprojektowaną przednią oraz tylną cześć nadwozia. Należy się również spodziewać pewnych niewielkich zmian w układzie kabiny pasażerskiej.

Zmodernizowana Kia cee’d zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności podczas wrześniowej wystawy branżowej we Frankfurcie, natomiast sprzedaż ruszyć ma do końca bieżącego roku.

Przypomnijmy, że cee’d to aktualnie jeden z najchętniej kupowanych aut na polskim rynku. W kwietniu sprzedaż modelu na poziome 874 egzemplarzy (+19,7%) to piąte miejsce w rankingu. Licząc od początku bieżącego roku, cee’d zajmuje natomiast siódme miejsce na liście sprzedaży (+32,7%) i posiada 3% polskiego rynku.

Źródło: Samar, Kia-World