BMW M3 Tornado by G-POWER

g power bmw m3 tornado 3 glowneNiemiecki tuner G-Power specjalizujący się w modyfikowaniu samochodów BMW, zaprezentował model M3 wzmocniony kompresorem.

Kosmetyczne zmiany ograniczyły się do kutych 20-calowych aluminiowych felg G-Power Silverstone z oponami Michelin Pilot Sport o rozmiarze 255/30 z przodu oraz 295/25 na tylnej osi. Z tyłu dostrzeżemy także cztery końcówki układu wydechowego, wykonane ze stali nierdzewnej lub tytanu. Regulowane zawieszenie posiada dziewięć ustawień fabrycznych.

Wnętrze wykończone zostało karbonem. Nowy jest również zestaw wskaźników oraz komplet aluminiowych nakładek na pedały. Jednak to co najciekawsze, kryje się pod maską.

Źródło napędu stanowi jednostka V8 o pojemności 4 litrów. Wyposażony w mechaniczny kompresor firmy ASA wytwarzający ciśnienie 0,3 Bar, silnik generuje moc 500 KM oraz moment obrotowy równy 480 Nm. Przyspieszenie od 0 do 200 km/h trwa 13,5 sekundy. Prędkość maksymalna wzrosła do 320 km/h. Napęd przekazywany jest za pośrednictwem manualnej 6-biegowej skrzyni.

Źródło: Carscoop

2 komentarze do wpisu „BMW M3 Tornado by G-POWER”

Możliwość komentowania jest wyłączona.