tomasz czopik samochodNa stronie internetowej www.wrumwrum.pl można wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest występ w roli pilota rajdowego u boku Tomasza Czopika.

Konkurs zorganizowany został przez portal wspólnie z kierowcą z okazji Trzydziestego Siódmego Rajdu Elmot-Krause. Zawody odbędą się w dniach 15-16 maja w Świdnicy i będą pierwszą rozegraną w tym roku eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Będzie to równocześnie powrót Tomka Czopika na rajdowe trasy. Czterokrotny Mistrz Polski jakiś czas temu ogłosił zakończenie kariery. Na szczęście dla kibiców zdecydował się jednak na powrót. Dlatego konkurs jeszcze bardziej powinien zelektryzować fanów. Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę www.wrumwrum.pl, odpowiedzieć na cztery pytania i liczyć na odrobinę szczęścia przy losowaniu.

Zwycięzca wyjedzie na OS u boku Czopika świeżo przygotowanym na ten rajd Mitsubishi EVO IX w piątek podczas oficjalnego odcinka testowego. Będzie to też niepowtarzalna okazja poznania i rozmowy z Mistrzem, a przede wszystkim doznania prawdziwych rajdowych emocji!