mini airstream 6 glowne1Mieszkasz setki kilometrów od morza, za oknem piękny słoneczny dzień, a pływanie na desce sprawia Ci przyjemność? Mini oraz duński producent mebli mają dla Ciebie idealny środek lokomocji.

Koncepcję zestawu można określić jako „Surfer-dude wetsuit”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Luzacki surferowy kombinezon do pływania”. Kolorystyka pojazdów nawiązuje do wakacyjnego klimatu: jaskrawe barwy oraz kwiatowe wzory nadają oryginalnego charakteru. W Mini usunięta została tylna kanapa. Zamiast niej Duńczycy zamontowali uchwyty do mocowania butli z tlenem oraz przegrody do różnego rodzaju sprzętu. Mierząca 6.8 metra, przyczepa Airstream charakteryzuje się wodoodpornym wnętrzem z kilkoma siedzeniami oraz stołem. Co ciekawe jedna ze ścian jest w pełni otwierana, co umożliwia sen pod rozgwieżdżonym niebem.

Po raz pierwszy Mini Cooper S Clubman i przyczepa Airstream by Republic of Fritz Hansen, zostaną pokazane podczas wystawy INTERNI Design Energies (22-27 kwietnia) w Mediolanie.

Źródło: Carscoop

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.