2010 opel astra 7glowneGeneral Motors zaprezentował pierwsze zdjęcia małej Insigni nowego Opla Astry. Auto zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie.

To było do przewidzenia. Nowa Astra bardzo upodobniła się do Insigni. Kształt przednich reflektorów i przetłoczenia drzwi są tego wybitnym dowodem. Ogólnie rzecz biorąc, Astra 2010 wygląda bardziej dynamicznie w porównaniu do obecnej generacji.

Opel Astra 2010 będzie dostępny z licznymi motorami wysokoprężnymi i jednostkami benzynowymi. Prawdopodobnie pod maską pojawi się między innymi 1,4-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem, który będzie generował od 120 do 140 KM (175-200 Nm).

Oprócz wersji pięcio-drzwiowej, producent ujawnił dwa szkice przedstawiające Astre GTC.

Więcej szczegółów poznamy podczas debiutu we Frankfurcie.

Źródło: Carscoop

5 komentarzy
  1. Raz kupilem Opla,Astre Turbo Bertone.Ladne auto,rewelacyjne osiagi i NIEUSTANNY pobyt w serwisie,bez przerwy najdziwniejsze awarie;od szyb ktore przestaly dzialac poprzez przepalane cewki wysokiego napiecia,awarie przeplywomierza itd. az po dziure w tloku bez powodu.
    NIGDY WIECEJ OPLA !!!!

  2. kombinuja z turbo w silniczkach benzynowych 1.2 1.3. 1.4 wysilone biedactwa maxymalnie ciekaw jestem jak sie takie wynalazki beda sprawowac po 5 10 15 latach no ale co to tam producenta obchodzi…

Komentowanie zostało wyłączone.