Cadillac Escalade Hybrid Platinum Edition

cadillac 2 glowneJeśli w życiu kierujesz się sprzecznościami z pewnością zainteresuje Cię, najnowszy Cadillac Escalade Hybrid w wersji Platinum Edition. Bo ekologia jest „najważniejsza”. 

Z zewnątrz „ekologicznego” potwora rozpoznamy po przemodelowanym zderzaku oraz grillu z reflektorami wykonanymi w technologii LED. W oczy rzuca się unikalny wzór 22-calowych aluminiowych felg. Zawieszenie otrzymało regulację wysokości Cadillac Magnetic Ride Control.

Wewnątrz panuje typowo amerykański klimat. Podgrzewane oraz chłodzone uchwyty na kubki McDonald’s i podgrzewana kierownica, sprawią że każdy mieszkaniec Chicago czy Waszyngtonu poczuje się jak u siebie w domu. Europejczyk zaś, doceni najwyższej jakości skórę Aniline z różnokolorowymi przeszyciami. Na pokładzie znajdziemy także zestaw multimedialny z odtwarzaczem DVD oraz kolorowymi monitorami, umieszczonymi w zagłówkach przednich foteli.

Pod maską prócz silnika benzynowego znajdziemy elektryczny generator. Ot cała ekologia.

Cadillac Escalade Hybrid Platinum Edition występuje w wersji z napędem na tylną jak i cztery osie. Podstawowa cena wynosi 84.935$.

Źródło: Carscoop