3596386 glowneAmerykański tuner RDsport specjalizujący się w modyfikowaniu pojazdów marki BMW, zaprezentował bazujący na E92 335i model RS35 Biturbo.

Z zewnątrz amerykańskie wydanie BMW, charakteryzuje się przekonstruowanym zderzakiem, wykonanym z włókna węglowego. Powiększeniu uległy przednie wloty powietrza. Z boku dostrzeżemy delikatnie przemodelowane przetłoczenia oraz 20-calowe aluminiowe felgi z oponami Pirelli P Zero Nero. Z tyłu dominują cztery końcówki układu wydechowego i spojler umieszczony na klapie. Zawieszenie zostało obniżone o 25 mm z przodu, a także 20 mm w tylnej części.

Wewnątrz odnajdziemy aluminiowe dodatki znajdujące się na pedałach, oraz dźwigni hamulca ręcznego. W tak wyjątkowym samochodzie, nie mogło obejść się bez zestawu dywaników podłogowych z logo producenta oraz dyskretnych oznaczeń serii.

Pod maską znajdziemy zmodyfikowaną sześciocylindrową rzędową jednostkę o pojemności 3 litrów. Dzięki większemu intercoolerowi i zmianom w oprogramowaniu, silnik generuje moc 420 KM i 548 Nm momentu obrotowego.

Źródło: WorldCarFans