Bentley Continental GT by Hamann

hamann imperator bentley continental gt speed 20 glowneEkskluzywny niemiecki tuner Hamann zaprezentował zestaw modyfikacji IMPERATOR, dedykowany Bentley’owi Continental GT Speed.

Wyjątkowa edycja charakteryzuje się przemodelowanym zderzakiem z powiększonymi wlotami powietrza oraz wbudowanymi światłami do jazdy dziennej, wykonanymi w technologii LED. Z boku dostrzeżemy nowe przetłoczenia i czarne kute polerowane 22-calowe aluminiowe felgi Anniversary Race Anodized z oponami o rozmiarze 265/35 z przodu oraz 305/30 na tylnej osi. Sportowe zawieszenie zostało obniżone o 30 z przodu i 20 mm z tyłu. W tylnej części nadwozia dominują dwie owalne, wykonane ze stali nierdzewnej końcówki układu wydechowego oraz spojler umieszczony na klapie.

Zmiany pod maską są zależne od wersji, jaką dysponujemy. Moc Continentala GT została podniesiona o 70 KM oraz 90 Nm momentu obrotowego. Modyfikacje mocniejszej GT Speed są mniej znaczące. Odpowiednio 40 KM i 90 Nm. Prędkość maksymalna obu modeli wzrosła o 5 km/h w stosunku do pojazdów bazowych.

Wewnątrz panuje równie ekskluzywna atmosfera. Indywidualnie dobierana najwyższej jakości czerwona skóra i czarny fortepianowy lakier pokrywający konsolę środkową, sprawią że nie będziemy chcieli wysiadać z naszego ulubieńca.

Cena Bentleya Continentala GT IMPERATOR by Hamann nie została ujawniona.

Źródło: ZerCustoms