zdjSzkoła jazdy OSK Yeti to znana i ceniona szkoła jazdy w Warszawie. Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, C, C+E.

Nasza Kadra instruktorska wyróżnia się ogromną cierpliwością, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Państwa umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Jeśli chcą Państwo bliżej zapoznać się z ofertą szkoły jazdy OSK “YETI” bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem.

Siedziby naszej firmy mieszczą się w samym centrum Warszawy przy ulicy Chmielnej 98 (róg Al. Jana Pawła II) w sąsiedztwie Centrum Handlowego “Złote Tarasy”.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy również punkt wykładowy na Bemowie przy ulicy Bolkowskiej 2c, obok skrzyżowania ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich (na tyłach sklepu LIDL).

Po naszych kursach, zdecydowana większość kursantów zdobywa Prawo Jazdy Warszawa, nauka jazdy, OSK
YETI prawo jazdy.

10 komentarzy
 1. Nie polecam. Oszuści. Zapisano mnie na zły dzień, nikt nie raczył do mnie zadzwonić, bo najwyraźniej nie zapisali mojego numeru. Kierownik niemiły. Widać, że zależy im tylko na kasie. Nie polecam

 2. szkoła z dupy, tryb ekspres teoria dwie soboty, jazdy 2 godziny na 3 tygodnie, dali ogłoszenie na gruponie zapisało się ok 200 osób po 799 a szkoła ma 4 samochody, ja zapłaciłem 1100 prawko robię już 2 miesiące mam 8 godzin jazd za sobą NIE POLECAM ŻAL

 3. kurs ekspres trwa 4 miesiące plus miesiąc oczekiwania na poprawnie wypełnione papiery instrukorzy spoko dobrze uczą ale jak ma sie jazdy co 2 tygodnie nic sie nie nauczycie…… szkoła 0/10

 4. YETI się chyba przeliczył.
  robią reklamę i grupon, ale trzeba liczyć siły na zamiary.
  nabili sobie chętnych a teraz będą zbierać złe opinie, bo nie mogą się wywiązać
  poczta pantoflowa ich wykończy
  popsują sobie markę na rynku (jeżeli jakąś mieli) i tyle

 5. niech mi pieniądze oddają za taka szkołę nie dam był nawet stu złotych ludzie szkoda czasu i nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. odradzam, nie da sie zapisac na jazdy, pol roku trwal moj kurs. za kazdym razem inny nauczyciel, czesto palacy, chcacy zeby go podzucic na poczte, do mac-a, do dziecka… masakra. uwazajcie na ta szkole, sprzedaja duzo gruponow a pozniej nie sa w stanie sie wywiazywac z zawartych umow…

 7. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Ta szkoła to po prostu śmiech. Pieniądze wyrzucone w błoto. Miałam wykupiony kurs rozszerzony, czyli dodatkowe 10 godzin jazd. Jak wyglądają jazdy? Co chwila jest inny instruktor, co jest ogromną przeszkodą, bo nie wie co umiesz, czego nie, ciężko się dogadać. Jeden w ogóle nie zna topografii Warszawy – więcej wiedziałam ja! D o tego jeżdżą byle gdzie byle pojeździć, często załatwiają swoje prywatne sprawy podczas Twojej jazdy! Nie raz mi się to zdarzyło, np. jak któryś z panów kazał mi gdzieś podjechać, żeby odebrać ze szkoły swoją córkę, a potem odwieźć ją do domu! Poza tym jeden z panów to obleśny typ, który ciągle Cię gdzieś dotyka! Niby za rękę (przy okazji trzymając kierownicę czego absolutnie nie powinno się robić!), ale to jest coś strasznego! Pomimo tylu godzin jazd nie zdałam 1 egzaminu. Kiedy wzięłam dodatkowe jazdy u PORZĄDNEJ instruktorki wyjeździłam z nią ok 20 godzin, a egzaminatorowi prawie oczy wyszły na wierzch i bardzo chwalił mnie, moją jazdę i instruktora.
  Historia może brzmi niewiarygodnie – jak coś takiego może się dziać? Ale taka jest niestety prawda! Straciłam pieniądze, czas i nerwy.
  Lepiej od razu iść do innej szkoły!

Komentowanie zostało wyłączone.