wrumwrumWystartowała odświeżona wersja znanej strony poświęconej sportom samochodowym. Prócz nowego wyglądu miłośnicy motoryzacji znajdą tu pełne informacje na temat rajdów i wyścigów.

Wraz z nowym wyglądem pojawiło się kilka nowości m.in. popularna „statystyka dzwonów”, czyli zestawienia wypadków z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wraz z pokazującymi je filmami.

Na stronie znaleźć można najświeższe informacje na temat licznych konkurencji rozgrywanych na czterech kołach. Obok nowinek i artykułów zamieszczono wiele przejrzystych tabel  z przeróżnymi ciekawostkami.

Bogactwo portalu powinno zaspokoić każdego miłośnika dźwięków silnika samochodowego. Na bieżąco publikowane są ciekawostki i wiadomości o tematyce rajdowej, wyścigowej, Formuły 1, rallycrossu, offroadu, KJS i innych dyscyplinach. Nie brakuje również relacji na żywo z najpopularniejszych serii na świecie: WRC, F1, IRC, RSMP.

Od tego sezonu w barwach wrumwrum.pl jeździ załoga rajdowa tworzona przez Adam Kępińskiego i Jakuba Roka. W serwisie znaleźć można szczegółowe informacje na temat zrzeszonego w Automobilklubie Królewskim zespołu, objętego patronatem portalu.

Na www.wrumwrum.pl obejrzeć można filmy z zawodów i testów. Przeczytamy tu przeprowadzone przez redakcję wywiady z kierowcami z całego świata. Zamieszczone zostały również biografie poszczególnych kierowców.

Imponująco wygląda galeria zdjęć. Kibice docenią z pewnością kalendarz imprez wraz z wynikami oraz szczegółowe dane na temat poszczególnych Odcinków Specjalnych wybranych rajdów.

Internauci mogą głosować w licznych sondach, a po zarejestrowaniu się otrzymują dostęp do komentowania zamieszczonych informacji oraz w najbliższym czasie do wielu dodatkowych funkcji.

Ilość oraz aktualność informacji czynią „nowe” wrumwrum.pl portalem kompletnym. Po dokonanych zmianach jest to zdecydowanie jedna z najlepszych polskich stron internetowych poświęconych motoryzacji w jej sportowym wydaniu.