Alfa Romeo Mi.To Marangoni M430 – włoska robota

marangoni m430 alfa romeo mito 11glowneTargi motoryzacyjne w Essen są bogate w wiele motoryzacyjnych „wisienek”. Znajdziemy tam modyfikacje takich tunerów jak Brabus, Steinmetz czy PPI Automotive. W sąsiednich halach znajdą się natomiast producenci części tuningowych, opon itp. A wśród nich pojawi się firma o egzotycznej nazwie – Marangoni. Jej propozycja Alfy Mi.To na pewno znajdzie wielu fanów.

Cel jest jeden – przyciągnąć wzrok zwiedzających. Trzeba wystawić taki „democar”, aby ludzie chętniej wchodzili do tych mniej „prestiżowych” hal. Według nas, firmie Marangoni, z pewnością się to uda.

Pod maską „Marangońskiego” democara (tym razem jest to Alfa Romeo Mi.To) znajdziemy 1,4-litrową jednostkę o mocy 155 KM 220 KM. Ponadto zainstalowano nowe zawieszenie, które obniża auto o 4 cm oraz ulepszono układ hamulcowy.

Oczywiście na tym nie poprzestano. Zajęto się również wyglądem zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Mi.To wyróżnia się dwukolorowym pomalowaniem, drzwiami w stylu Lamborghini oraz masą ulepszeń stylistycznych (4 końcówki układu wydechowego, dyfuzor, ogromne wloty powietrza).

O jednym nie wspomnieliśmy. Firma Marangoni zajmuje się oponami, dlatego w tym przypadku na pewno będą wyjątkowe… czerwone z nowej kolekcji tunera.

Źródło: WCF