Informacje ogólne

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za korzystanie z bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl (witryna). Użytkownicy witryny są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, który opublikowany poniżej, może w każdej chwili ulec zmianie. Właściciel witryny ma prawo zmienić regulamin, bez indywidualnego powiadomienia.

Informacje, które ukazują się na naszych łamach, pochodzą z wiarygodnych, zagranicznych źródeł. Każdą wiadomość dokładnie sprawdzamy w oficjalnym prasowym oświadczeniu. Nie gwarantujemy jednak 100% pewności, że informacje są autentyczne.

Właściciel bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl nie zgadza się na kopiowanie artykułów w całości/części.

Redakcja bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które uznawane są za obraźliwe lub niezgodne z polskim prawem.

Właściciel bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl – Sebastian Rydzewski – nie ponosi odpowiedzialności za wpisy blogerów oraz użytkowników.

Wszelkie zdjęcia czytelników, które zostaną przesłane na naszą skrzynkę pocztową i są one ich autorstwa, stają się własnością właściciela strony.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za niepoprawne działanie portalu.

Wszystkie artykuły umieszczone na łamach MotoFilm.pl przez autorów/blogerów stają się własnością właściciela strony.

Użytkownik zgadza się na prowadzone kampanie reklamowe przez Google.

Warunki korzystania z serwisu:

Na blogu motoryzacyjnym MotoFilm.pl nie ma możliwości rejestracji, nie prowadzimy żadnych ankiet, i nie posiadamy żadnych danych osobowych użytkowników, którzy nas odwiedzają.

Nasze informacje ograniczają się do adresu IP, który wykorzystujemy do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę, oraz (w przypadku komentarzy) do adresu E-mail i ewentualnie strony WWW użytkownika.

NIE UDOSTĘPNIAMY TYCH DANYCH OSOBOM TRZECIM.

Zapewniamy pełną anonimowość.

Użytkownicy, którzy korzystają z serwisu MotoFilm.pl są zobowiązani do zaakceptowania powyższego regulaminu.