Pixers Ring – nowy tor na wyścigowej mapie Polski

Wielu miłośników motoryzacji narzeka na małą liczbę obiektów w naszym kraju, na których można poznać lepiej swój samochód, poprawić swoją technikę jazdy, czy po prostu legalnie pobawić się autem samemu czy wspólnie ze znajomymi.

Pixers Ring

Na szczęście sytuacja powoli zmienia się na lepsze i od niedawna do Waszej dyspozycji jest najnowszy i najbezpieczniejszy tego typu obiekt – Pixers Ring w LSSE Krzywa, w okolicy Bolesławca, zaledwie 50 minut jazdy autostradą A4 z Wrocławia. Co może Wam zaoferować? Jest tego mnóstwo!

Przede wszystkim, jest to jedyny tor wyścigowy w Polsce, który pobiera opłaty tylko za realny czas spędzony na torze. Jak długo jeździsz – tyle zapłacisz. Proste. Pomyślicie, że zapewne i tak Was na to nie stać i już się umawiacie ze znajomymi na wspólne ‚latanie’ nocą po mieście. Stój! Żeby wjechać na tor Pixers Ring wystarczy mieć w kieszeni niecałe dwie dychy!

Pixers Ring

Aby zacząć korzystać z Open Track Pixers Ring oraz innych atrakcji tego obiektu wystarczy dołączyć do klubu Ring GP. Jednym z warunków uczestnictwa jest wykupienie jednego z abonamentów, gdzie najtańszy z nich – Karta Silver, to koszt zaledwie 19 złotych miesięcznie. W zamian otrzymujecie konto online, na którym zapisywane są wszystkie Wasze wyniki, możecie rezerwować w kalendarzu tor na wyłączność i brać udział w zawodach i treningach. Dodatkowo dostajecie pamiątkę w postaci filmu wideo z Waszego przejazdu, oraz najważniejsze – członkowie Silver co miesiąc otrzymują dwa darmowe okrążenia, jeśli w danym miesiącu z nich nie skorzystacie – przechodzą one na kolejny miesiąc.

Są również oczywiście wyższe abonamenty, które oferują więcej, na szczycie listy znajduje się abonament Hardcore, kosztujący 399 złotych miesięcznie, ale w zamian daje on Wam nielimitowany czas na torze oraz mnóstwo innych udogodnień. 

Bawić się na torze Pixers Ring można przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, natomiast w soboty i niedziele od 10:00 do 22:00.

Jeśli natomiast jesteś fanem motoryzacji, uwielbiasz szybko jeździć, ale Twój samochód się do tego nie nadaje, lub po prostu nie chcesz narazić go na uszkodzenia, Pixers Ring oferuje Ci również flotę własnych samochodów, którymi możesz poszaleć. W stajni znajdziesz między innymi Forda Focusa RS(aż 5 egzemplarzy!), BMW M4, Toyotę GT86, klasycznego Mustanga z 1964 roku, MINI Coopera S, Dodge’a Challengera SRT czy nawet Teslę Model S! Pełną listę dostępnych aut znajdziesz na stronie toru.

Oczywiście na miejscu macie też dostęp do wykwalifikowanych trenerów, którzy nauczą Was dokładnie tego, czego będziecie chcieli. Niezależnie od tego czy macie ochotę poprawić technikę szybkiego pokonywania zakrętu, czy chcecie spróbować wyprowadzić auto z nieprzewidzianego poślizgu.

Dla tych, którzy kochają rywalizację Pixers Ring organizuje co jakiś czas wydarzenia dla klubowiczów. Mamy tu na przykład Ring Wars, czyli legalne wyścigi równoległe na dystansie 1/4 mili, które odbywają się co piątek wieczorem, a także Pixers Cup, czyli po prostu czasówka na pętli toru. Oczywiście dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Nie bój się, że żona się na Ciebie obrazi, albo że spędzasz za mało czasu z dziećmi i przez to nie chcesz wybrać się na Pixers Ring. Przyjedź tam z całą rodziną! Im też się nie będzie nudzić! Dzieci mogą bawić się na trampolinach, jeździć miniaturowymi samochodzikami czy motocyklami, albo przeżyć coś niesamowitego w salonie VR. O pusty żołądek również nie ma się co martwić! Na terenie toru każdy znajdzie dla siebie coś smacznego do zjedzenia i odpowiednio ukoi pragnienie. A żona? Żonę też zapisz do klubu Ring GP i niech zobaczy jaką masz wspaniałą pasję!

Szukasz ciekawego miejsca na event dla pracowników Twojej firmy? Pixers Ring jest również otwarty na tego typu współpracę! Skontaktuj się z obsługą toru a na pewno dogadacie korzystne warunki. Co ciekawe, tory z taką samą zasadą działania powstaną już niedługo w kilku kolejnych lokalizacjach: w Warszawie, w Poznaniu, w Szczecinie oraz w Sopocie.