Honda Civic Type R już od 146 500 złotych [polskie ceny]

 

Polski oddział Hondy opublikował już ceny nowego Civica w wersji Type R. Nowy model ma pod maską 2-litrowy silnik VTEC Turbo o mocy 320 KM i momencie obrotowym 400 Nm. Silnik poprzez 6-stopniową skrzynię manualną napędza przednie koła i rozpędza Type R do 100 km/h w 5,8 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 272 km/h.

Auto będzie dostępne w dwóch wersjach wyposażenia: BASE oraz GT. Pierwsza z nich, już dosyć bogato wyposażona, bo między innymi w system utrzymania pasa ruchu, rozpoznawania znaków drogowych, adaptacyjny tempomat, 20-calowe felgi, fotele Recaro, reflektory LED, będzie kosztowała 146,500 złotych. Możemy do niej dobrać jeszcze lakier za 2,500 złotych.

Wersja GT wyposażona dodatkowo w nawigację, 11 głośników, system BLIS i dwustrefową klimatyzację będzie kosztowała 154,700 złotych.

Honda Civic Type R 2018 Nurburgring

 

  • Tymon

    Jak już wydawać takie pieniądze to chyba trzeba by brać GT. Turbo i tak do roboty po roku xD nowe czy regenerowane – rok gwarancji. I kropka. Więc do zobaczenia na http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl

  • Do takich osiągów przydałby się napęd 4×4 lub na tył dla osób lubiących pojeździć bokiem:)