Nowa Toyota Camry 2018

Toyota zaprezentowała właśnie nową generację modelu Camry, który miał swój debiut podczas Salonu Motoryzacyjnego w Detroit.

Auto w porównaniu do poprzednika stało się zdecydowanie bardziej agresywne. Odważna linia i ostre krawędzie dają wrażenie sportowego samochodu, który oferuje najwyższą przyjemność z prowadzenia. Długość pojazdu wynosi 4,86 m, natomiast rozstaw osi jest dłuższy o 51 mm.

Cienkie oprawy LED oraz agresywne zderzaki to główne cechy charakterystyczne nowej Camry. Wewnątrz także powiało świeżością. Znajdziemy tutaj m.in. 10-calowego HUD’a, 8-calowy ekran multimedialny oraz materiały bardzo dobrej jakości.

Do napęu posłużą trzy silniki, żaden z turbo. W podstawie – 2,5 l silnik czterocylindrowy. Na podstawie tej jednostki oferowany będzie także wariant hybrydowy. Wreszcie, na szczycie oferty mamy 3,5 l sześciocylindrowy motor benzynowy połączony z nową 8-biegową przekładnią.

Na próżno szukać nowej Camry w polskich salonach. Auto trafi do sprzedaży wyłącznie w Ameryce.

  • Wygląda świetnie

  • Grzegorz

    U nas jak zwykle nie ma tego co najlepsze. Camry ma moc, duszę i wszystko czego potrzeba wymagającemu kierowcy. To jedna z najciekawszych i w końcu mocnych Toyot. Dajcie ją do nas…

  • Lagertha

    Camry to dla mnie przykład takiego auta z duszą, kwintesencja piękna motoryzacji. Jestem ciekawa, jak prezentuje się na żywo.

  • Janosik

    no tak ale u nas w Kaczogrodzie za pojemność powyżej 2000cc jest taka akcyza która doobije każdego porywającego się na sprzedaż dealera … chociaż dla pozostałej cześci EU nie wime czmu nie chcą dać