Porsche 918 w coupe? [rendering]

Porsche 918 Coupe rendering theoPorsche 918. Gorący temat. Ostatnio zostało oficjalnie przedstawione na targach we Frankfurcie i tak jakby na przestrzeni ostatnich tygodni dzięki szybkiemu okrążeniu na Nurburgring stało się najszybszym samochodem drogowym. Teraz, aby nie zwalniać tempa w sieci pojawiła się wizualizacja 918 Coupe.

Za przedstawioną wizualizacje Porsche 918 w zamkniętym nadwoziu odpowiedzialna jest osoba, która już ma kilka takich zabiegów na koncie i każe na siebie mówić Theophilus Chin. Jak widać artysta wzorował się na 918RSR Concept oraz postanowił zaprezentować auto z drzwiami w stylu Gulliwinga.

W tym temacie nie wiemy nic więcej, co zmusza nas do przybliżenia danych wersji Spyder po raz kolejny. O tuż za plecami kierowcy mocno siedzi 4,6-litrowy silnik V8 o mocy 608 KM, a wspomagają go dwie jednostki elektryczne, o łącznej mocy 286 KM. Powoduje, to że niemiecki supersamochód ma napęd na wszystkie koła i potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 2,8 sekundy i osiągnąć maksymalne 345 km/h.

Porsche 918 Coupe render theophiluschin.com

Źródło: theophiluschin.com