Nowe paliwa na stacjach Shell – gama Shell V-Power Nitro+ [KONKURS]

Zmiany są potrzebne. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę kierownictwo koncernu Shell, które 9 maja wprowadziło na rynek nową gamę paliw – Shell V-Power Nitro+ (Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing i Shell V-Power Nitro+).

Nie trudno się domyśleć, że paliwa zostały opracowane w taki sposób, aby twój samochód generował lepsze osiągi i był bardziej chętny do jazdy. W tym celu nowe paliwa powstawały przy współpracy techników z Shella i Ferrari, które ma ogromne doświadczenie w Formule 1.

Partnerstwo Techniczne z Ferrari zapewnia nam doskonałe środowisko pozwalające testować nowe paliwa klasy premium w ekstremalnych i rygorystycznych warunkach Formuły 1. Tym samym, możemy lepiej zrozumieć, jakie czynniki wpływają na zwiększenie mocy i osiągów a naszym naukowcom opracowywać technologię paliwową, udoskonalając wydajność – powiedział Paweł Odrzywołek, dyrektor Działu Retail Shell Polska.

Nie znam się na technologii paliwowej, ale w informacji prasowej mowa jest o „ulepszonej technologii redukcji tarcia” – w tym tkwi ponoć cała tajemnica sukcesu. W prostych słowach oznacza to, że silnik dzięki paliwom Shell jest w stanie przekazać więcej mocy do układu napędowego. To benzyna o największej liczbie oktanowej w Polsce.

Ale żeby nie być gołosłownym, Shell postanowił zafundować trzem naszym czytelnikom paliwo, aby mogli przetestować je na własnym samochodzie. Tak, tak – mamy do rozdania trzy bony paliwowe o wartości 100 zł każdy.

Jak je zdobyć?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: „Czy twoim zdaniem paliwo ma wpływ na jakość  jazdy i stan silnika w twoim samochodzie?„. Odpowiedzi publikujcie w sekcji komentarzy poniżej. Do dzieła!