Podsumowanie przygody z odświeżaczami powietrza Ambi Pur [3/3] – + konkurs dla czytelników

Dwa odświeżacze Ambi PurKilka dni, kilkaset kilometrów i dwa zapachy odświeżaczy powietrza Ambi Pur – tak w skrócie wyglądał mój poprzedni tydzień. Pora więc na krótkie podsumowanie przygody z “Absolute Arctic Ice” i “Absolute Amazon Rain”.

Znacie mnie i na pewno wiecie, że nigdy nie przepadałem za tego typu wynalazkami. Tym razem jednak muszę przyznać, że gadżet w samochodzie w postaci odświeżacza powietrza to w gruncie rzeczy bardzo dobra rzecz. Przekonałem się o tym nie tylko podczas jazdy w miejskich korkach, ale też na dłuższych dystansach.

Jak wspominam chwilę z Ambi Pur? Cóż… Odświeżacze tej firmy tak pozytywnie na mnie wpłynęły, że jeśli w przyszłości będą myślał o zakupie odświeżacza na nawiew w samochodzie, to na pewno wybiorę ten Ambi Pur.

Dlaczego? Otóż lubię konkretne, solidne i proste produkty. Odświeżacze Ambi Pur takie właśnie są. Nie szpecą deski rozdzielczej, a naprawdę rewelacyjnie sprawdzają się w postaci odświeżacza powietrza, który wypełnia kabinę samochodu przyjemnym zapachem.

Jazda staje się przyjemniejsza, a człowiek rzeczywiście opuszcza auto w lepszym humorze; bez skutków ubocznych, nawet po dłuższej podróży. Na własnej skórze to przetestowałem i zapewniam, że tak właśnie jest.

Ambi Pur na desce rozdzielczej

Który zapach wybrałbym dla siebie? “Absolute Arctic Ice” czy “Absolute Amazon Rain”? To jest pytanie, na które ciężko jest mi odpowiedzieć. Oba sprawują się podobnie i oba wydają równie ciekawy zapach. Jeśli musiałbym podjąć decyzję, wybór padłby na ten drugi. Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego…

A może ktoś z Was chciałby przetestować oba te odświeżacze? Jest taka możliwość. Wspólnie z Ambi Pur przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są takie same zestawy odświeżaczy, jakie testowałem.

Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że napiszesz w sekcji komentarzy poniżej, dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać nagrodę. Pamiętaj, aby w formularzu podać swój prawdziwy e-mail. A więc do dzieła!

Test odświeżacza powietrza Ambi Pur “Absolute Arctic Ice”

Test odświeżacza powietrza Ambi Pur “Absolute Amazon Rain”