Awaria hamulców nowego Chevroleta w Koreii Południowej zakończona wypadkiem [WIDEO]

Chevrolet awaria hamulcówW ostatnim czasie dochodzi do nas mnóstwo sygnałów z Koreii Południowej w sprawie mechanicznych uszkodzeń samochodów, które powodują groźne wypadki. Tym razem nie zawinił “lepki” pedał gazu, a brak hamulców.

31 maja 2012 roku, moja siostra miała wypadek samochodowy z powodu niedziałających hamulców. Szczęście, że w nikogo nie uderzyła, ale sama trafiła do szpitala. Ponadto, chociaż auto było wyposażone w poduszki powietrzne, żadna nie zadziałała. Jej samochodem jest 6-miesięczny Chevrolet” – czytamy pod filmikiem autora.

Nie znamy niestety szczegółów wypadku. Nie możemy też potwierdzić autentyczności tego opisu. Jeśli więc mieszka ktoś z Was w Koreii i słyszał o tym incydencie, będziemy wdzięczni za dodatkowe informacje w komentarzach poniżej.

Via: Carscoop

 • Ania

  Ja doświadczyłam identycznej sytuacji……..o mało nie straciłam życia…….
  kupiłam nowego chevroleta w Polsce i po przejechaniu 50 tys km przy zwykłej rutynowej czynności jak hamowanie, jadąc 70 km/h, nie zadziałały hamulce ..o zakończeniu nie będę pisać..bo wiadomo jakie jest. Poduszki powietrzne również nie wystrzeliły. Szkoda gadać !

 • @Ania – a jakiego chevroleta mialaś?

 • Ania

  Chevroleta AVEO nówka z salonu.

 • Forest

  Te samochodzy jak się słyszy nie są warte żadnych pieniędzy! Złom na kółkach!