Driftingowe Mistrzostwa Polski – nasz nowy towar eksportowy [WIDEO]

Driftingowe mistrzostwa polskiCzy Polska ma coś, co może z dumą eksportować? Tak i bynajmniej nie są to tylko wykwalifikowani pracownicy. Czy Polska ma coś pięknego, czym może się chwalić? Owszem ma – piękne kobiety.

Jak się jednak okazuje te dwie pozycje da się połączyć w jedną. Chodzi o… drift! Tak! Dobrze czytacie. Możemy być dumni z naszych rodaków, którzy potrafią przepięknie sunąć bokiem. Jakiś czas temu w internecie (również za granicą) było głośno o filmiku z Karpacza. Teraz jednak mamy coś jeszcze.Oto profesjonalne nagranie z pierwszej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, która miała miejsce w Płocku. Video robi spore wrażenie i bez trudu przywołuje na twarzy oglądającego wyraźny uśmiech. Początek dobry, ale końcówka najlepsza. Cóż – Niemcy mają mistrzów prostych na autostradach, my mamy królów jazdy bokiem. Możemy być dumni.

PS. Na domiar wszystkiego, M83 – Midnight City w tle. Czy może być lepiej?

  • Mart

    świetnie zmontowany filmik 😉

  • MinO

    Jestem z Płocka i mogę powiedzieć, że impreza była na prawdę udana. Zrobiona z mega rozmachem – trybuny, telebimy, koncerty, Prokop ;), skoki na bungie, całe zaplecze hotelowe i obsługowe dla teamów… . Tylko nikt nie mówi ile kasy wyłożył ojciec Więcka (Bud Mat to jego firma), żeby zrobić promocję swojego teamu ( i przy okazji synowi w rodzinnym mieście) na taką skalę. Szczerzę, to wątpię że za rok impreza się powtórzy, jeżeli nie znajdą się inni sponsorzy.