Pierwszy egzemplarz Lamborghini Aventador już w Polsce – zdjęcia z Elbląga [FOT]

lamborghini aventador w polsce gloNiesamowity samochód włoskiej manufaktury pojawił się w Elblągu. 700-konne monstrum warte przeszło 400 tysięcy Euro, napędzane jest motorem V12, którego moc przenoszona jest na wszystkie koła w niesamowitym tempie za sprawą wolnossącej jednostki napędowej.

Następca Lamborghini Murcielago charakteryzuje się bardzo agresywną sylwetką. Cieszy fakt, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej ciekawych samochodów. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że do końca roku na polskich ulicach pojawi się jeszcze przynajmniej kilka egzemplarzy Lamborghini Aventador. Pierwsze auto, które pojawiło się w kraju nad Wisłą, pomalowane zostało na bardzo oryginalny i rzadko spotykany (nawet jak na tak egzotyczne auto) lakier Arancio Atlas, co w wolnym tłumaczeniu oznacza głęboki pomarańcz.

Pojawiły się już pogłoski, że samochód pojawił się w kraju wyłącznie przejazdem, które jednak dementujemy – pomarańczowy samochód z Sant’Agata Bolognese znalazł polskiego właściciela. Liczymy, że auto będzie pojawiało się często na widoku publicznym i niejednokrotnie ucieszy wzrok pasjonatów motoryzacji.

Podziękowania dla Rafała za zdjęcia!