Chevrolet – „Make it happen” [VIDEO]

Ile razy straciliście jakąś szansę? Jestem pewien, że wiele. Może było to przeczucie, że wygracie w lotka, a jednak nie skreśliliście kuponu. Innym razem może za późno wysłaliście jakieś podanie, a Pani Halinka z urzędowego okienka oznajmiła, że jest jej bardzo przykro z tego powodu. A może po prostu opuściliście którąś z lekcji gry na pianinie, która miała być początkiem waszej światowej kariery?

Tak czy inaczej, Chevrolet uważa, że stracone szanse przechowywane są w specjalnym, wyimaginowanym miejscu. Bez względu na to, czy mamy na myśli podróż dookoła świata, zostanie baletnicą czy wyjście za mąż. Te wszystkie szanse tam są.

Chevrolet chce nam pomóc zajrzeć do tego miejsca. Dzięki tej kampanii reklamowej możemy wygrać wyjście, które opłaci sam producent. Wejdźcie więc na jej profil na facebooku, kliknijcie w zakładkę Make It Happen i zaproście któregoś z dawno niewidzianych znajomych na jakiś event, randkę czy zwykłe spotkanie. Każdy tydzień wyłoni jednego zwycięzcę.

Weźcie sprawy w swoje ręce i nie pozwólcie aby ta szansa, którą daje wam Chevrolet, znalazła się we wspomnianym już wyimaginowanym miejscu.

PS. Chevrolet wspiera też młodych twórców filmowych poprzez partnerstwo z MOFILM. Brzmi podobnie jak motofilm, ale tym razem to nie nasza sprawka. Zadaniem młodych filmowców jest uchwycenie ducha podróży w krótkiej produkcji. Nagroda jest dość wyjątkowa – spot, który wygra rywalizację zostanie pokazany podczas finału Super Bowl w 2012 roku.

Artykuł sponsorowany*