8x Ferrari, 3x Mercedesy i jedno Lamborghini uczestniczyło w karambolu w Japonii [VIDEO]

highway pile up gloTo była koszmarna niedziela dla właścicieli 8 egzemplarzy Ferrari, trzech Mercedesów i jednego Lamborghini. Wszystkie auta brały udział w karambolu na drodze ekspresowej Chugoku w Japonii. 10 osób zostało przewiezionych do szpitala, natomiast części samochodów były rozproszone w promieniu 400 metrów.

Samochody zaangażowane w wypadku to: 2x Ferrari F430 i F430 Scuderia, 2x Ferrari 360 Modena, 2x Ferrari F355, Ferrari Testarossa i Lamborghini Diablo. Nie zabrakło również Nissana GT-R, trzech Mercedesów i Toyoty Prius.

Na pewno zastanawiacie się, skąd tyle ekskluzywnych samochodów w jednym miejscu? Otóż większość była grupą pasjonatów, która na własny rachunek pokonywała trasę z Kyushu do Hiroszimy.

Dokładna przyczyna karambolu nie jest znana. Mówi się, że jeden z kierowców Ferrari uderzył w bandę i w rezultacie obrócił się, a inne samochody nie były w stanie go ominąć. Cała grupa jechała z prędkością około 160 KM/H.

Via: GTSpirit

 • Krzysiek

  Ten Prius to tam idealnie pasuje 😀

 • key2

  Ostatnio wasza stronka została shackowana. Ten hackerek umiescił jakiegos robaka wtedy? Od tamtej pory ciągle wyskakują mi okienka, że jakieś procesy przestały działać…

 • @key2 – haker nie atakował bezpośrednio nas tylko całą sieć serwerów, w tym kilkanaście tysięcy innych stron www.

  Według naszych programistów i administratorów serwera, haker nie umieścił żadnego szkodliwego wirusa. Również reakcja była szybka – strona z informacją o shakowaniu była dostępna w sieci tylko kilkanaście minut.

  Co więcej, hakerzy nie zamieszczają wirusów na stronach internetowych swoich ofiar, ponieważ to już jest szkoda, która wymaga interwencji policji. A tego nikt by nie ryzykował. Hakerzy w 99% robią to tylko dla czystej “pasji”.

  Mimo wszystko, podeślij proszę screena z informacją o danej awarii na adres e-mail portal@motofilm.pl

  sprawdzimy to,