Oficjalnie: Eterniti Hemera – SUV o mocy 620 KM

02 eterniti motors hemera628 gloJestem przekonany, że reakcja większości osób, które zobaczyły pierwsze zdjęcie, była następująca: “O, co to za przeróbka Cayenne?“. Nie, nie jest to przerobione Porsche, a “pierwszy na świecie super-SUV”

Zwany Hemera, trafi do produkcji pod koniec 2012 roku. Auto będzie składane ręcznie w Londynie, a w wyposażeniu pojawią się takie gadżety, jak rozkładane tylne siedzenia, kilka iPadów i barek dla pasażerów z tyłu. Jeśli chodzi o motor, szczegóły nie są znane, ale pod maską znajdziemy prawdopodobnie 620-konną jednostkę, która będzie napędzać wszystkie cztery koła.

Pełne informacje na temat Hemera otrzymamy podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie – do tego czasu, nacieszcie oczy wysokiej jakości galerią zdjęć poniżej.

Via: Autoblog

  • Krzyk69

    dokladnie taka sama była moja reakcja jak wspomniałes…z tym Cayenne

  • @Krzyk69 – hehehehe 🙂 Ładnie podrobili porszaka.

  • Mart

    a mi to przypomina połączenie Cayenne z Subaru Imprezą

  • key2

    Może to nie jest przerobiony Cayenne (coś jak Gambelle, czy jak to tam się pisze..) ale raczej powstaje na bazie porszaka.. Btw, supersuv i barek na wyposażeniu? jak supersuv, to powinien byc cały z włokna węglowego itp itd, a wśrodku pewnie w drewnie będzie^^