Sprzedajemy.pl, czyli… motoryzacyjne cacka w zasięgu ręki!

stary8748564587 gloW marcu tego roku na rynku e-commerce pojawił się nowy serwis ogłoszeniowy – Sprzedajemy.pl. Platforma jest dedykowana głównie osobom prywatnym oraz firmom – ale tylko takim, które  handlują rzeczami używanymi. Oferty sprzedaży podzielone są tam na 16 różnych kategorii – począwszy od ubrań i zabawek dla dzieci, poprzez sprzęt RTV i AGD, na motoryzacji kończąc. I to właśnie w tej kategorii pojawiły ostatnio istne perełki.

Naszą uwagę zwróciła m. in. piękna replika Mercedesa z 1936 roku [zdjęcie wyżej]. Samochód jest sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych, ale w Polsce miał zrobioną tapicerkę i dach. Całość robi imponujące wrażenie. Mercedes ten gościł już na warszawskich Targach Motoryzacyjnych, gdzie również wzbudził niemałą sensację.

Drugim samochodem, do którego wzdycha niejeden miłośnik motoryzacji to Volvo S60 T6 AWD. 300 KM pod maską, pełne wyposażenie dodatkowe w specyfikacji SUMMUM i sportowa, nieco zadziorna sylwetka składają się na wyjątkowy pojazd, którego moc zwala z nóg. Na Sprzedajemy.pl   auto z 2010 roku kosztuje 169 000 zł, nowe zaś ok. 210 000 zł.

stary8748564587 glo

Trzecią perełką jest Mazda RX8 z 2005 roku – sportowa, bogato wyposażona, o czarno-czerwonym wnętrzu. A co pod maską? Niesamowicie wydajny silnik Wankla Renesis – RX8 jest obecnie jedynym samochodem na świecie produkowanym z takim właśnie silnikiem. Warto wspomnieć, że przy pojemności 1.3 l, jego moc wynosi aż 231 KM…

stary8748564587 gloJeżeli chodzi o miasta, to w kategorii ‚Motoryzacja’ króluje, oczywiście, Warszawa, a tuż za nią, na drugim miejscu pod względem ilości ogłoszeń motoryzacyjnych uplasował się Wrocław. W sumie ofert z tej branży w skali ogólnopolskiej jest już prawie 14 000, a liczba ta stale rośnie. Po niespełna 3 miesiącach funkcjonowania Sprzedajemy.pl wyrasta więc na groźną moto-konkurencję dla innych tego typu portali ogłoszeniowych…