PILNE: Pierwsze oficjalne zdjęcia BMW serii 1 2012! [AKTUALIZACJA + 54 nowych zdjęć]

2012 bmw 1 series 6 gloWiedzieliśmy, że następna generacja BMW serii 1 się zbliża, ale nie spodziewaliśmy się, że ujrzymy ją tak szybko! Panie i Panowie – oto nowa seria 1 – definitywnie i ostatecznie.

Stylizacja nowego BMW serii 1 wygląda na zdecydowanie bardziej agresywną od poprzedniego modelu. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ogromne reflektory, które wręcz przytulają nadkola samochodu. Wewnątrz zauważamy zmodernizowaną konsolę środkową oraz przeprojektowaną kierownicę.

Zgodnie z wyciekiem informacji, nowe BMW serii 1 będzie mierzyć 4320 mm długości, natomiast przestrzeń ładunkowa wzrosła z 330 litrów do 360 litrów.

Mówi się, że pod maską znajdziemy nowy 1,6-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 136 KM (116i) lub 170 KM (118i). Jeśli chodzi o motor wysokoprężny, to w ofercie ma się pojawić 2,0-litrowy turbo diesel o mocy 116 KM, 143 KM i 183 KM.

BMW serii 1 2012 oficjalnie zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie. Kolejnych oficjalnych informacji spodziewamy się jednak w ciągu kilku najbliższych dni.

*Aktualizacja o 54 nowych zdjęć.

Via: Carscoop

 • mart

  jakimś cudem nowa seria 1 jest brzydsza od obecnej, nie wiem jak można było tego dokonać, ale jednak…

 • czuję niekryte obrzydzenie patrząc na te zdjęcia…

 • Ra7age

  z przodu jak nowa 5 GT a z tyłu światła jak w polo.
  I tak jak “mart” powiedział – nie wiem jak mogli ją jeszcze brzydszą zrobić..

 • cholek089

  tylko że do piątki olbrzymi rekinowaty przód pasuje a tutaj masakra, mam tylko nadzieję że to tylko zdjęcia dla zrobienia większego halo wraz z wprowadzeniem nowego modelu

 • MinO

  Wygląda gorzej niż źle. O ile stara jedynka mogła się choć trochę podobać, to ta raczej plasuje się w kategorii Fiat Multipla (przed fl) i Ssangyong Rodius. Jak można wsadzić tak olbrzymie przednie światła i zrobić jakiś “podcięty” tył ze światłami Polo jak to słusznie zauważył Ra7age

 • Ra7age

  Już Pontiac Aztek lepiej wyglądał bo chociaż miał jakiś własny styl. Te BMW wygląda jak mieszanina wielu stylów koncernu połączona przez Raya Charlesa..