Volkswagen Passat CC według KBR Motorsport [FOT]

kbr m vw passat cc 1 gloFirma KBR Motorsport długo nie udzielała się w branży tuningowej. Wydawało się, że niemiecka firma zakończyła działalność. A tu proszę – niespodzianka! KBR Motorsport zaprezentował właśnie nowy pakiet stylistyczny dedykowany Passatowi CC.

Pakiet tuningowy głównie obejmuje  matowy lakier w kolorze oliwkowym, który idealnie komponuje się z barwą 20-calowych aluminiowych felg, na które nałożono opony w rozmiarze 225/30. Nie da się również nie zauważyć nowej końcówki układu wydechowego i obniżonego zawieszenia.

Firma KBR Motorsport informuje również, że podniosła moc jednostki do 260 KM. Nie ma jednak informacji – o jaki motor chodzi. Można się tylko domyślać, że mowa o 2,0-litrowym silniku TFSI o standardowej mocy 210 KM.

Jeśli zdecydujemy się na tę propozycję niemieckiego tunera, będziemy musieli wyłożyć 11.000 euro.

Via: Carscoop

  • Przemek

    Seryjny mi bardziej odpowiada 😉

  • MinO

    Mi również. Patrząc na tego mam jakieś takie wrażenie, że jest niedopracowany. Do matowego lakieru nie pasuje tyle przetłoczeń i listewek na drzwiach i zderzakach. I schowane w tyle błotniki koła sprawiają, że tył wygląda ociężale. Ale to jest tylko moje zdanie 😉

  • Robert999

    Ja też mam wrażenie, że jest od tyłu jakiś dziwny. Ale obniżone zawieszenie mi się na przykład podoba, wygląda dużo lepiej niż w seryjnym. Zrobili go na zmodyfikowanym zawieszeniu coilover marki KW w wariancie “trójka”. Układ wydechowy w tej wersji tez niczego sobie. Ogólnie oprócz tego wrażenia, że tył “siada” jakby jechało z tyłu z 6 osób, jest ok. Może dla tego mi się podoba, że sam mam obecnie starego Volkswagena i ogólnie mam sentyment do Volkswagenów 🙂 Dobre są nawet bez przeróbek i tuningu (jak rozlatywał mi się tłumik, sąsiedzi tez mieli wrażenie jakby mój Volkswagen był po tuningu ;P)