PILNE: Dacia Duster po liftingu przyłapana? [FOT]

daciadusterprzylapana5874 gloCzyżby Dacię Duster czekał lekki lifting? Wszystko na to wskazuje. Odświeżona wersja została bowiem przyłapana przez chłopaków z rosyjskiego serwisu internetowego poświęconego Dacii Duster – Dusterclubs.ru.

“Nowego”  Dustera odróżniamy głównie po zdecydowanie lepiej prezentującym się chromowanym grillu, dzięki czemu całe nadwozie wygląda bardziej prestiżowo. Zmiany zaszły również we wnętrzu rumuńskiej terenówki – zmodyfikowano kierownicę oraz konsolę centralną.

Być może egzemplarz Dustera na zdjęciu to po prostu limitowana edycja oferowana na niektórych rynkach, jednak restylizacja w najbliższym czasie jest jak najbardziej spodziewana. Przemawia za tym między innymi informacja o nowej 2,0-litrowej benzynowej jednostce o mocy 140 KM, która niebawem zagości pod maską Dustera.

Via: Dusterclubs.ru, autoblog.it

  • Baz

    Witam

    To nie lifting Dustera Tak bedzie wyglądał Renault Duster na rynek Rosyjski ( na rynek ukraiński i inne wschodnie ) trafi dobrze nam znana Dacia Duster tyle ze ze znaczkiem Renault . Ot taką umowe rosjanie sobie podpisali z rumunskim kontrachentem To co na fotach bedzie produkowane w Rosji tylko na rynek rosyjski

  • @Baz – imponująca wiedza. Skąd o tym wiesz :)? Podzielisz się źródłem?

  • Przemek

    baz bardzo możliwe że tak jest