Hello, hello and welcome! Top Gear wraca już 12.06!

Tak! Wreszcie znamy konkretną datę, kiedy Top Gear znowu pojawi się na ekranach telewizorów – to 12 czerwca. Najpopularniejszy program o samochodach wróci na antenę z siedemnastym już sezonem – poprzedni skończył się 27 lutego.

Co zobaczymy w kolejnych odcinkach Top Geara? Na pewno test Nissana Leaf’a i Peugeota iOn’a, podczas którego ekipa BBC została przyłapana. Pogłoski mówią też o udziale księcia Harrego oraz o tym, że McLaren MP4-12C obejmie prowadzenia na liście najszybszych okrążeń na torze w Dunsfold. Na resztę musimy poczekać – na szczęście niecały miesiąc.Via: Finalgear

  • Ohhh yeah:) Czekałem na nich 🙂

  • Forest

    Szkoda, że polski oddział BBC Knowledge jest na tyle inteligentny i puszcza odcinki z opóźnieniem… w Polskim BBC Knowledge poleci dopiero 16 seria… Całym sercem dziekujemy !

  • Forest – jeśli zależy ci na aktualnych odcinkach napisz do Mateusza 🙂 albo poproś go w tym poście, to na pewno ci pomoże.

  • tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu na pewno wrzucę jakiś programik do oglądania Top Geara w tej samej godzinie, co w uk 🙂 Teraz nie ma to sensu, bo do czerwca może przestać działać