Drift w kobiecym wykonaniu – przed wami Sumiko Kubokawa [VIDEO]

nissan dr 1 glo

Jeżeli uważacie, że sporty motorowe to typowo męskie zajęcie jesteście w błędzie. Dziś chciałbym opowiedzieć nieco o miłej i sympatycznej japonce, która szaleje w swoimi Nissanie, żółtym niczym jajecznica. Drodzy Państwo oto przed Wami 27 letnia Sumiko Kubokawa.

Ta czarująca młoda dama jest członkiem elitarnego Team Orange, czyli jednym z topowych zespołów D1 Grand Prix Series. Poniżej zamieszczam film, w którym można zobaczyć ją w akcji i z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.   Jest to fragment wywiadu dla Driftcolors, który po krótkiej przerwie prezentuje drugi sezon programu opowiadający o drifterach. Sama Sumiko jeździ Nissanem 180SX, który za Atlantykiem jest sygnowany jako 240SX, a można też natknąć się na niego pod szyldem 200SX.

Nie będę nic więcej już mówił, tylko oddaję Wam do obejrzenia pierwszy odcinek Driftcolors podzielony na trzy części. Autorzy pannę Sumiko zostawili na deser, prezentując wcześniej męską część. Zapraszam serdecznie do obejrzenia!

Via: Carscoop