Czyżby tak miała wyglądać nowa Honda CR-V? [Zdjęcie szpiegowskie]

whondacrvrwmay11priddy1 opt630 gloJuż za tydzień Mateusz z moją niewielką pomocą testować będzie obecną generacje popularnego SUV-a od Hondy. Już dwukrotnie napominaliśmy i raz nawet zaliczyliśmy delikatną „wtopkę” z plotkami o nowej wersji CR-V. Dziś jednak natknąłem się w sieci na zdjęcie prezentujące lekko zakamuflowany pojazd, który najprawdopodobniej jest właśnie wersją testową najnowszego CR-V.

Zakryty materiałem maskującym jest praktycznie cały przód oraz nieznacznie zakryty tył od tylnych drzwi do świateł. Resztę możemy obejrzeć w pełnej krasie. Czy tylko mi ten tył przypomina Volvo? Zwróćcie uwagę na światła rozciągające się aż do słupka D; do złudzenia przypominają właśnie te znane z szwedzkiego SUV-a.

Zostańmy dalej z tyłu, gdyż tam zaszły największe zmiany i moja intuicja podpowiada mi, że do sprzedaży trafi CR-V-ka z trzecim rzędem siedzeń. Ciekaw jestem również, co kryje się pod kamuflażem przy słupku D. Ciężko przewidzieć czym japoński koncern nas zaskoczy. Jedno wiem na pewno, że obecny model zmieni się bardziej niż mogliśmy się spodziewać, gdyż wygląda o wiele bardziej masywnie i krępo niż dotychczas.

Ciekawi mnie, co będzie zasilało ten samochód. Zapewne będzie to o wiele mocniejsza jednostka niż dotychczasowy VTEC o pojemności 2.4 litra. W końcu taki kolos musi mieć mocniejszy motor. Jeśli tylko natknę się lub jakikolwiek nasz bloger na inne zdjęcia, bądź też informacje od razu się o tym dowiecie. A co Wy sądzicie o tej wersji nowej Hondy CR-V?

Via: Autoblog