Najciekawsze promocje na ubezpieczenie OC

motofilm 580x310 1 gloKupując ubezpieczenie OC i AC przez internet można zaoszczędzić nawet kilkaset zł. Wszystko za sprawą tzw. Ubezpieczeń Direct, czyli sprzedawanych wyłącznie przez telefon i internet.

Firmy takie jak Axa Direct, Link4, Liberty Direct, Aviva, czy Allianz Direct często organizują różnorakie promocje pozwalające znacznie obniżyć cenę ubezpieczenia samochodu.

W tym miesiącu najlepiej prezentują się promocje LINK4 , Axa Direct, oraz Aviva Direct.

Aviva Direct oferuje ubezpieczenie OC w cenie od 375 zł za rok, a pakiet OC+AC  od 813 zł rocznie, oraz umożliwia przeniesienie zniżek z OC na AC.

LINK4 w najnowszej promocji wprowadza 2 dodatkowe zniżki. Po pierwsze udziela 10% rabatu na polisy kupione przez internet, po drugie przy zakupie OC i AC oferuje dodatkowy rabat w wysokości kosztów przeglądu technicznego.

Axa Direct oferuje wyjątkowo atrakcyjne stawki na ubezpieczenie.  OC  i Assistance Midi kosztuje od 388 zł rocznie. Ponadto Axa Direct przenosi zniżki z OC na AC.

Oprócz wyżej wymienionych ofert warto sprawdzić także propozycję Allianz Direct, oraz Liberty Direct.

Ceny u ubezpieczycieli Direct zmieniają się sezonowo, a atrakcyjne taryfy obejmują wybrane marki. Znalezienie taniego ubezpieczenia dla swojego auta wymaga porównania kilku ofert.
Art. spons.
motofilm 580x310 1 glo