2012 BMW serii 6 przyłapane bez kamuflażu! [FOT]

01 bmw 6 series coupe spy shots630 gloTo już kwestia dni, kiedy BMW zdecyduje się na oficjalną prezentację nowego modelu serii 6 w wersji Coupe. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia niemieckiego pojazdu bez kamuflażu.

Nowe BMW serii 6 Coupe niewiele różni się od zaprezentowanej w Paryżu koncepcyjnej wizji nowej “szóstki”, choć szczerze przyznam, że pracownicy bawarskiego producenta mogli się pokusić o bardziej agresywny przód. Ten znany z konceptu Coupe Gran, z pewnością znalazłby większą rzeszę zwolenników.

Spodziewamy się, że jednostki napędowe pod maską wersji Coupe będą te same co w Cabrio. Jest to m.in. 4.4-litrowy turbodoładowany silnik V8 z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który generuje 400 KM w zakresie między 5500 a 6400 obr./min, a maksymalny moment obrotowy równy 450 Nm. Motor będzie współpracował z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów lub tradycyjnym 6-biegowym manualem.

BMW nie chce zdradzić, kiedy seria 6 Coupe będzie miała swoją premierę. Zdziwiłbym się jednak, gdyby Bawarczycy nie pojawili się z nową “szóstką” w marcu w Genewie…

Via: Autoblog

 • Tiazo

  Brzydal 🙂

 • Ja nie rozumiem, prawie wszyscy mówią, że brzydki!

  MNIE SIĘ PODOBA! Tylko ten przód mogli zrobić lepiej, bo jest za łagodny 🙂 Ale tył… bajka.

 • Tiazo

  Przystaw szóstkę do takich aut jak: BMW 3 coupe sport pakiet, Audi A5 s-line czy Mercedesa E coupe (wszystkie auta klasa niższa a i tak o niebo lepsze).

  Rozumiemy się? 🙂

  zresztą w avatarze sami widzimy co masz, i na pewno nie jest to 6 😛

 • 6 zawsze były brzydkie. Kojarzą mi się z dwoma kolesiami w białych czapeczkach z daszkiem, których często widywałem w 6 cabrio na mieście. Tę cyfrę w BMW można uznać za synonim brzydoty i kiepskiego designu.Tymczasem sesja…

 • Robert

  Mi się podoba nowa wersja, jak i stara wersja