Nowa seria Top Gear startuje już we wtorek!

5217894c94 gloCoraz bliżej, coraz bliżej… Top Gear nadchodzi wielkimi krokami. Już w najbliższy wtorek rozpoczyna się kolejna seria najlepszego programu “motoryzacyjnego” na ziemi.

Jak już mam nadzieję czytaliście w poprzednich newsach, na święta przewidziane są dwa odcinki specjalne.

Pierwszy z nich przeniesie nas do USA, gdzie razem ze słynną trójcą prezenterów będziemy zagłębiać się w Nowy Jork, spędzimy dzień na torze, dowiemy się czegoś o NASCAR, a nawet potrzymamy prawdziwą broń w ręce. Po raz kolejny przypomnę tylko auta: Mercedes SLS AMG, Porsche 911 GT3 i Ferrari 458 Italia. Nie zapomniano oczywiście o SIARPC – tym razem za kierownicą Kii Cee-apostrophy-d usiądzie reżyser filmowy, Danny Boyle.

Drugi, przeznaczony na 26 grudnia, uraczy nas gorącem płynącym prosto ze środkowego wschodu. Jeremy, Richard i James w trzech zdezelowanych roadsterach udadzą się na poznawanie niebezpiecznej okolicy. Clarkson nauczy nas chodzenia po wodzie, Hammond opisze problemy ze swoim tyłkiem, a May „wspomni” w swoim stylu o automatycznej skrzyni biegów BMW.

Kolejne, „zwykłe” odcinki, zobaczymy po 13 stycznia 2011.

Via: TopGear

  • i bardzo dobrze, bo już nudno się robiło:D

  • Już się nie mogę doczekać co tam wymyślili ha:D

  • Świetna wiadomość dla tych, którzy nie mają dostępu do BBC2, a chcą oglądać Top Geara. Ściągnijcie ten program: http://www.mediafire.com/?ugbn4b9sb41mgbr po odpaleniu w lewym górnym roku wybieracie BBC Two i jazda 🙂 TG jutro o 22!

  • pomyłka, jednak o 21, a nie o 22 😉 czyli za chwilę!