Bentley Continental Flying Spur Series 51 oficjalnie!

bentley 51 01 gloChyba nie muszę wam mówić, jaki to wielki wstyd przyjechać na przyjęcie w takim samym Bentleyu, co inny gość. No właśnie. Postanowiono, więc wypuścić specjalną edycję Continentala Flying Spur „wyróżniającą” się spośród innych modeli.

Większość z was po spojrzeniu na zdjęcia pomyśli – przecież ten nowy niczym nie różni się od starego. Nic bardziej mylnego! Gdyby dodać jedynie rozszerzone możliwości hiperpersonalizacji, wciąż byłby to zwykły Flying Spur. Za to dodanie do nazwy Series 51 zupełnie zmienia postać rzeczy. Ty masz Flying Spur, a ja Flying Spur Series 51. Jak bardzo klawe to jest? Mogę się założyć, że spece od marketingu dostali niezłą premię.

W standardzie otrzymujemy zestaw multimedialny z dotykowym ekranem i 30gb miejsca na nasze dane. Ośmiocalowy wyświetlacz kontroluje nawigację, system audio i telefon. Oprócz tego mamy do dyspozycji slot kart SD, dzięki któremu możemy korzystać z map Google – ich system monitorowania natężenia ruchu na pewno doceni nasz szofer wiozący nas na ważne spotkanie.

Na zewnątrz oczywiście dyskretne logo 51 niepozostawiające wątpliwości, co do wyjątkowości naszego Bentleya. Pierwsze egzemplarze powinny trafić do właścicieli w marcu 2011.

Via: Carscoop

  • michał

    nie ma to jak bogaty tatuś kupił synowi 500 konnego potwora,powinien mu kupic malucha z ogranicznikiem mocy 😉 moj kolega na start w bmce x3 mial mniej szczescia ;/