Wygrywaj mega nagrody w Furious.pl

furious22 gloZestawy głośnikowe, sportowe obuwie, zestaw kosmetyków samochodowych, gry PC czy t-shirty – to tylko część z nagród które można wygrać w konkursie przygotowanym przez portal Furious.pl. Co należy zrobić by powalczyć o pakiet głównych nagród?

Co należy zrobić by powalczyć o pakiet głównych nagród? Wystarczy zarejestrować się na forum dyskusyjnym portalu i aktywnie uczestniczyć w jego „życiu” poprzez np. komentowanie artykułów publikowanych na łamach Furious.pl bądź też zakładanie nowych wątków.

Głównymi nagrodami w konkursie są trzy pakiety wśród których znalazły się m.in profesjonalne zestawy głośnikowe ufundowane przez legendarną firmę Tonsil oraz motorsportowe obuwie Piloti Prototipo. Szczegółowe informacje dostępne na łamach www.furious.pl/promoakcja

Aby stać się posiadaczem jednej z nagród dodatkowych w postaci t-shirt’ów Furious.pl czy bonów paliwowych BP wystarczy napisać posty w podanych poniżej tematach – autorzy najciekawszych z wypowiedzi również zostaną nagrodzeni!

Aby wziąć udział w akcji należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum Furious.pl, bądź też zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny. W ciągu trwania akcji należy brać czynny udział na łamach forum.furious.pl – komentować artykuły i posty publikowane na forum, zakładać nowe wątki, wklejać nowe fotki … – jednym zdaniem: aktywnie uczestniczyć w życiu forum! Wszystkie posty muszą być związane z tematyka forum a więc motoryzacją, bądź też w przypadku działu Hobby z innymi kategoriami tematycznymi (Fotografia, Film, Muzyka, Gry).