Nowy Volkswagen Passat 2011 (sedan/kombi) przyłapany! [VIDEO]

2011 vw passat 3 gloOto nowy film szpiegowski Volkswagena Passata po face liftingu, który zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu w październiku, a wejdzie do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Szpiegom udało się sfilmować zarówno czterodrzwiowego sedana, jak i wersję z nadwoziem kombi. Nowy Passat nie będzie całkowicie nowym samochodem, a jedynie przeprojektowaną teraźniejszą generacją modelu, która stylistycznie wpasuje się w obecną gamę modelową niemieckiego producenta.

Pod maską nie powinno być raczej niespodzianek; prawie na pewno Volkswagen będzie oferował te same jednostki napędowe, co w modelu zaprezentowanym w 2005 roku w Genewie.

Via: Carscoop

  • jaca

    Wszyscy wiemy czego sie spodziewać. Kolejny model o wspolnym przodzie. Tutaj mozna sie zastnowić czy taka polityka ma sens? przeciez to powoli staje sie mdłe i na parwde nudne. Dodam tez, że gdyby nie te silniki tych aut, VW nie byłby taki popularny. W ogóle nie jestem zniecierpliwiony i nie wyczekuje go az pojawi sie na rynku, by móc o nim przeczytać pierwsze testy. Po prostu, bedzie kolejny odgrzany kotlet na rynku i tyle (pod tym względem grupa VAG to najlepsi kucharze)