Niemieckie auto z polotem, czyli Audi A7

audi a7 sportback re 800x0w gloTo prawda, że o gustach się nie dyskutuje, jednak po spojrzeniu na nowy rendering Audi A7 nie mogę po prostu tego przemilczeć. To auto tak piękne, że nie da się nim nie zachwycić. Nowy Sportback utarł nosa wszystkim tym, którzy twierdzą, że niemieckie auta są nudne.

I nie myślcie, że na wyrokowanie o wyglądzie tego auta jest za wcześnie – premierę przewidziano już w wrześniu tego roku na targach w Paryżu!

Pod maską Audi A7 znajdziemy 5 jednostek napędowych – tym samym gwarantuje Wam, że której byście nie wybrali, wasz wybór będzie strzałem w 10-kę. Jeśli chcecie posłuchać ryku spalanej benzyny to z pewnością pokusicie się o 2.8-litrowe FSI, 3-litrowe TFSI lub muskularną V8-kę o pojemności 4-litrów, również oznaczoną jako TFSI.

Dla tych, którym nie przeszkadza klekot wydobywający się spod maski przy niskich obrotach przewidziano dwie jednostki, pierwsza to 2.7 TDI, drugą jest 3.0 TDI, tym razem z podwójnym turbodoładowaniem. Wszystkie wersję wyposażone będą w 7-biegową automatyczną skrzynie oraz napęd Quattro.

Via: TopSpeed